PYYP | A kategorijos vairavimo kursai
15765
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15765,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

A kategorijos vairavimo kursai

A kategorijos motociklo (su šonine priekaba arba be jos) variklio darbinis tūris viršija 125 cm3 ir (arba) galia viršija 11 kW (15 AG).

 

Vairuoti A kategorijos motociklus leidžiama sulaukus aštuoniolikos. Tačiau vairuoti motociklus, kurių galia didesnė nei 25 kW (34 AG), arba galios ir masės santykis didesnis nei 0,16 kW/kg (0,22 AG/kg), suteikiama teisė tik turintiems dviejų metų mažesnės galios A kategorijos motociklų vairavimo patirtį.

Vairavimo teorijos kursas PYYP mokykloje trunka 6 savaites. Kursą sudaro dvidešimt pamokų po dvi akademines valandas, iš viso 40 akademinių valandų. Vairavimo mokymų kurso pabaigoje į mokyklą atvykęs gydytojas išdėsto privalomąjį sveikatos žinių (primosios pagalbos) kursą ir išduoda jo baigimo pažymėjimą.

 

Vairavimo praktikos mokymai pradedami pristačius medicininę pažymą ir susipažinus su teorine medžiaga. Praktikos mokymų kursas baigiamas kartu su mokykloje vykstančiais teorijos mokymais. Mokymo programos „eksternas“ mokiniai vairuoti aikštelėje ir gatvėse pradeda po to, kai eksternu išlaiko vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“.

 

Iš viso PYYP mokykloje siūlome 4 skirtingus poreikius atitinkančias mokymo programas, su jomis galite išsamiau susipažinti vairavimo kursų kainų puslapyje.

 

Instruktorius Dmitrijus A kategorijos mokymus paprastai pradeda vairavimo aikštelėje. Kai mokinys būna pasirengęs dalyvauti eisme, išvažiuojama į gatves. Instruktorius automobiliu važiuoja mokiniui iš paskos ir nurodymus perduoda radijo ryšiu – taip užtikrinamas saugumas ir geresni mokymo rezultatai.

 

A kategorijos mokiniai mūsų mokykloje praktikuojasi motociklu „Yamaha FZ-N6“. Toks pats modelis naudojamas ir „Regitroje“, todėl egzamino metu būsite pripratęs prie motociklos ir jausitės tvirčiau.

A kategorijos motociklų vairavimo praktikos pamokas mūsų mokykloje veda patyręs vairavimo instruktorius Dmitrijus Vasiljevas