PYYP | B kategorijos vairavimo kursai
15758
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15758,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

B kategorijos vairavimo kursai

B kategorijos automobilio didžiausia leidžiama masė neviršija 3.500 kg, o keleivių skaičius (įskaitant vairuotoją) neviršija devynių.

 

B kategorijos automobilis gali vilkti (sujungtas su priekaba standžiąja vilktimi):
1) Priekabą, kurios maksimali masė – iki 750 kg.
2) Priekabą, kurios didžiausia leidžiama masė didesnė nei 750 kg, jei junginio maksimali leidžiama masė neviršija 3.500 kg, o priekabos didžiausia leidžiama masė yra ne didesnė už tuščio velkančiojo automobilio masę.

B kategorijos egzaminams galima pradėti ruoštis (tiek teoriškai, tiek praktiškai) sulaukus septyniolikos, tačiau valstybinius vairavimo egzaminus „Regitroje“ galima laikyti tik po aštuonioliktojo gimtadienio.

 

Vairavimo teorijos kursas PYYP mokykloje trunka 6 savaites. Kursą sudaro dvidešimt pamokų po dvi akademines valandas, iš viso 40 akademinių valandų. Vairavimo mokymų kurso pabaigoje į mokyklą atvykęs gydytojas išdėsto privalomąjį sveikatos žinių (primosios pagalbos) kursą ir išduoda jo baigimo pažymėjimą.

 

Vairavimo praktikos mokymai pradedami pristačius medicininę pažymą ir susipažinus su teorine medžiaga. Praktikos mokymų kursas baigiamas kartu su mokykloje vykstančiais teorijos mokymais. Mokymo programos „eksternas“ mokiniai vairuoti aikštelėje ir gatvėse pradeda po to, kai eksternu išlaiko vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“.

 

Iš viso PYYP mokykloje siūlome 4 skirtingus poreikius atitinkančias mokymo programas, su jomis galite išsamiau susipažinti vairavimo kursų kainų puslapyje.

 

B kategorijos mokiniai mūsų mokykloje mokosi vairuoti „Hyundai i30“ ir „Opel Astra“ automobiliais. To paties modelio automobiliais būsimi vairuotojai egzaminuojami ir „Regitroje“, todėl prieš egzaminą Jums neteks baimintis dėl automobilio, prie kurio nebūsite įpratęs.

B kategorijos lengvojo automobilio vairavimo praktikos pamokas veda patyrę vairavimo instruktoriai Laurynas Uogintas ir Dmitrijus Vasiljevas.