PYYP | Mokykliniai vairavimo egzaminai
15804
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15804,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Mokykliniai vairavimo egzaminai

Pabaigus vairavimo mokymo kursą, patikrinamos būsimų vairuotojų įgytos teorinės ir praktinės žinios – laikomi mokykliniai vairavimo egzaminai.

 

Vairavimo teorijos mokykliniai egzaminai

 

Rengiantis savarankiškai sėsti už vairo reikia puikiai įsisavinti saugaus vairavimo principus ir nepriekaištingai išmokti kelių eismo taisykles. Stengiamės taupyti savo mokinių laiką ir pinigus (valstybinių egzaminų perlaikymas nemažai užtrunka ir kainuoja), todėl PYYP vairavimo mokykloje teorijos egzamino reikalavimai yra netgi griežtesni, nei valstybinio. Leidžiamas maksimalus klaidingų PYYP mokyklinio egzamino testo atsakymų skaičius yra tik 10%, o laikant egzaminą „Regitroje“ galima klaidingai atsakyti į 20% klausimų.

Vairavimo praktikos mokykliniai egzaminai

 

Vairavimo mokykloje patikrinus teorines žinias, laikomas vairavimo praktikos egzaminas. Stengiamės būti objektyvūs ir mokiniams nenuolaidžiaujame – juk valstybinio egzamino metu tenka susidurti su egzaminuojančiu nepažįstamu žmogumi, iš kurio gauti kokių nors „nuolaidų“ dėl padarytų klaidų nėra jokių galimybių. Po mokyklinio egzamino, atsižvelgdami į rezultatus, mokiniams pateikiame individualias rekomendacijas bei praktinio vairavimo patarimus.

 

Sekantis žingsnis link išsvajoto vairuotojo pažymėjimo, sėkmingai išlaikius mokyklinius vairavimo egzaminus – valstybiniai vairavimo egzaminai, laikomi valstybės įmonės „Regitra“ egzaminų centruose.