PYYP | Pyyp veiklos principai
15712
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15712,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Pyyp veiklos principai

PYYP – tai nedidelė vairavimo mokykla, Vilniaus Senamiestyje neseniai įkurta kelių savo darbą mylinčių ir puikiai išmanančių žmonių.

 

Mūsų mokyklos komandą sudaro profesionalūs vairavimo instruktoriai Laurynas (moko vairuoti lengvąjį automobilį) ir Dmitrijus (rengia ir motociklų, ir automobilių vairuotojus), patyręs teorijos dėstytojas Arvydas bei administratorė Rasa, puikiai išmananti visas šio darbo subtilybes. Po PYYP vėliava visi kartu nusprendėme susiburti tam, kad kartu tobulėtume profesinėje srityje ir perduotume sukauptą patirtį mokiniams – būtent tai gyvenime mes išmanome geriausiai.

Stengiamės, kad kiekvienas mūsų mokinys ne tik išlaikytų vairavimo egzaminus, o taptu pagrįstai savimi pasitikinčiu eismo dalyviu. Mokydami nepamirštame ir būsimų vairuotojų atsakomybės bei vairavimo kultūros ugdymo – esame tvirtai įsitikinę, kad karui ir visokiems necenzūriniams pyyp-pyyp-pyyp keliuose ne vieta.

Renkamos naujos vairavimo kursų grupės:

Vakarinė grupė pradeda darbą rugpjūčio 24 d., ketvirtadienį.

Vakarinė grupė pradeda darbą rugpjūčio 24 d., ketvirtadienį. Paskaitos vyks antradieniais ir ketvirtadienais 17.30.

Šeštadieninė grupė pradeda darbą rugsėjo 2 d., šeštadienį.

Šeštadieninė grupė pradeda darbą rugsėjo 2 d., šeštadienį. Paskaitos vyks šeštadieniais 10 val.