PYYP | Teorijos dėstytojas Dalius Jablonskas
15747
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15747,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Teorijos dėstytojas Dalius Jablonskas

Teorijos dėstytojas Dalius Jablonskas

Įgijęs aukštąjį techninį išsilavinimą (VGTU baigė inžineriją) ir dvylika metų dėstęs vairavimo teoriją, Dalius tapo vienu iš geriausiai vertinamų savo profesijos atstovų. Automobiliai, technika ir jos naujovės yra Daliaus gyvenimo aistra, todėl ir dėstydamas jis savo mokiniams nuolat pateikia įdomių, vairavimo teorijos kursus pagyvinančių faktų – tai padeda lengviau įsisavinti pateikiamą informaciją ir paverčia paskaitas nenuobodžiu bei įtraukiančiu užsiėmimu.

Daliaus tikslas yra ne išmokyti atmintinai, o padėti savo mokiniams kuo geriau suprasti vairavimo teoriją. Mūsų vairavimo mokykloje kursų grupėse būna ne daugiau dešimties žmonių, todėl paskaitos dažnai vyksta diskusijų forma – mokiniai skatinami būti dalyviais, išdėstyti visus savo klausimus bei pastabas. Mokantis nagrinėjama daug skirtingų pavyzdžių ir praktinių vairavimo situacijų, o prieš kiekvieną paskaitą skiriamas laikas individualių klausimų aptarimui – tai padeda geriau įsisavinti informaciją ir pasiruošti vairavimo teorijos bei praktikos egzaminams „Regitroje“.

 

Pastebėjome, kad Daliaus paskaitas mokiniai įvertina – net jas praleidę dažniausiai pageidauja prisijungti prie kitos, paraleliai besimokančios grupės.

Pagrindiniai faktai apie Dalių:
Amžius
42
Vairavimo stažas
34 metai (nuo 1984)
Dėsto B kategorijos vairavimo praktiką (instruktoriaus darbo stažas)
20 metų (nuo 1998)
Darbo patirtis akademinėmis valandomis
Daugiau nei 25.000 val.
Išmokė vairuoti ir parengė vairavimo praktikos egzaminams
Daugiau nei 20.000 mokinių
Turi vairavimo kategorijas
B, C