PYYP | Vairavimo mokymo bazė
15753
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15753,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Vairavimo mokymo bazė

Vairavimo mokykloje PYYP mokymams naudojami tokie patys automobiliai ir motociklai, kokie naudojami „Regitros“ vairuotojų egzaminų centruose. Teorijos mokymams naudojama ir KET testų kompiuterinė programa.

 

Vairavimo teorijos mokymai mokykloje vyksta atskirose paskaitų ir kompiuterių klasėse. Kursuose kartu su mokiniais modeliuojamos ir analizuojamos įvairios eismo situacijos, naudojant viena kitą papildančias vaizdines mokymo priemones – mokomuosius filmus, situacijų maketus ir stendus, padedančius įsisavinti kelių eismo taisykles bei pasiruošti vairavimo egzaminams „Regitroje“.

Pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui padės KET testų kompiuterinė programa, kuria galėsite naudotis ir mokykloje, ir prisijungę prie programos internetu. Iškilus neaiškumams, juos visada išsklaidys patyręs vairavimo teorijos dėstytojas Dalius. Tam tereikia susitarti dėl laiko ir atvykti į vairavimo mokyklą, kur kompiuterių klasėje kartu su dėstytoju galėsite aptarti ir išanalizuoti visas neaiškumų sukėlusias situacijas.

Vairuoti mokome tokiais pačiais naujų modelių B kategorijos automobiliais ir A1 bei A kategorijų motociklais, kokie naudojami „Regitros“ vairuotojų egzaminų centruose. Pabaigus vairavimo praktikos mokymus Jums neteks baimintis dėl „per kietos sankabos“, „labai jautraus akseleratoriaus“ ar kitų nemalonių netikėtumų, kurių galima tikėtis atsisėdus už neišbandytos transporto priemonės vairo.